Jak rozpoznać zdradę partnerki?

Dlaczego kobieta zdradza?

Według statystyk instytutu Badań Zmian Społecznych kobiety stanowią około 40% osób zdradzających. W takim razie dlaczego kobieta zdradza? Powodów, dla których zdradzają, jest wiele, tak jak jest wiele różnych sytuacji i kłopotów:

 • deficyt bliskości,
 • konflikty,
 • różne potrzeby.

Czasem jest to przygoda na jedną lub kilka nocy, jednak często zdrada trwa latami. Skłonność do niej rośnie wraz ze stażem związku i wiekiem. W przypadku pań wynika nie tylko z rutyny, ale także z poczucia braku atrakcyjności w oczach partnera. Kobiety angażują się w długofalowy romans, bowiem pragną być adorowane oraz pożądane. Szukają uczucia i zainteresowania ze strony drugiego mężczyzny.

 

Dlaczego żona zdradza?

Zamiast porozumieć się z partnerem, kobieta wybiera pozornie prostszą drogę – romans, który ma jej dać to, czego potrzebuje. O niewierności swojego partnera w Polsce dowiaduje się tylko 27% społeczeństwa. Wykrywanie zdrady to proces wymagający absolutnej dyskrecji i umiejętności. Istnieją pewne sposoby na wykrycie zdrady. Twój niepokój powinna wzbudzić zdecydowana i powtarzalna zmiana w zachowaniu partnerki.

Dlaczego kobieta zdradza?

Wasze wspólne wypracowane rytuały życia codziennego, jak i te intymne, zaczynają znikać lub są zaburzone. Jeśli niepokoi Cię zachowanie partnerki lub jej nowa znajomość, skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa, który w sposób profesjonalny i dyskretny dostarczy Ci niepodważalnych dowodów niewierności.

 

Jak rozpoznac zdradę?

Osoba zdradzająca robi wszystko, by nie zostać zdemaskowaną. Oczywiście nie ma zdrady doskonałej. Osoby, które mają podejrzenia, zastanawiają się jak wykryć zdradę. Zwróć uwagę na typowe symptomy.

 • Brak czasu.

Zawsze wolny czas spędzaliście razem, a teraz nie macie go nawet, aby porozmawiać? Może być to wynik nadmiaru obowiązków lub przygotowywania projektu w pracy. Jednak, gdy jesteś pewien, że nic takiego nie ma miejsca, a Twoja żona często znika z domu, może dzielić czas pomiędzy kochankiem a Tobą.

 • Nagła, wzmożona dbałość o wygląd

Twoja żona zmieniła nagle swój styl ubierania, ma nową fryzurę i inny niż dotychczas makijaż, a może zapisała się na siłownię? Z reguły tak diametralna zmiana może być próbą spodobania się kochankowi. Bywa też, że kobieta ma silną motywację do osiągnięcia formy sprzed lat. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj żonę o przyczynę diametralnej zmiany wyglądu.

 • Zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń dotyczących prywatności

W obecnych czasach nikogo nie dziwi, że telefony są nieodłącznym elementem codziennego życia. Dotychczas telefon żony znajdował się w publicznej przestrzeni np. w przedpokoju lub korzystała z niego w twojej obecności. Teraz zauważyłeś, że stał się pilnie strzeżonym przedmiotem, który partnerka zabiera do łazienki i odruchowo chowa na Twój widok? To sygnał, że jest coś nie tak. W pamięci urządzenia mogą być przechowywane dane, świadczące o zdradzie.

 • Unikanie zbliżeń intymnych

To jeden z sygnałów zdrady, który wszedł do kanonu zachowań stereotypowych podczas trwającego romansu.  Brak bliskości fizycznej, inicjowania jej i ogólna obojętność partnerki może oznaczać, że spełnia się w ramionach innego mężczyzny. Jednak nie zawsze  świadczy o najgorszym scenariuszu. Być może Twoja żona jest przemęczona, zestresowana lub cierpi na kobiece dolegliwości, uniemożliwiające zbliżenia.

 • Zmiana w nastroju

Zaangażowana w wasz związek partnerka nagle stała się obojętna i zamknięta w sobie, jest to powód do niepokoju. Tak samo jak nadmierna wylewność, wybuchy emocji (wyrzuty sumienia) oraz zmiana nastroju na bardziej optymistyczny (stan euforii). Twoja żona zaczęła wykonywać domowe czynności, wokół których były wcześniej konflikty? To także może zastanawiać.

Dlaczego kobiety zdradzają?

Inne niepokojące sygnały to:

 • pojawienie się nowej grupy znajomych, których nie znasz,
 • pilnowanie terminarza,
 • blokowanie kont społecznościowych,
 • częste delegacje,
 • regularne, dodatkowe obowiązki w pracy.

Wykrywanie zdrady i jej symptomów może nie jest trudne, jednak dostarczenie niezbitych dowodów już tak. Rozważasz śledzenie partnerki? Chcesz wiedzieć dlaczego kobieta zdradza? Oddaj to w ręce specjalistów. Biuro detektywistyczne dysponuje narzędziami i wykrywa zdradę, w sposób dyskretny i skuteczny, aby jak najszybciej rozwiać targające Tobą wątpliwości.

Sprawdź: Czy podsłuch jest legalny?

dlaczego kobieta zdradza